UMA Investments sp.z o.o.

Elektromechanik

Miejsce zatrudnienia
ul. Wschodnia 3, Kutno (powiat kutnowski), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Wykonywanie prac instalacyjno – montażowych,
  • Odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń elektrycznych oraz maszyn,
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (rysunek techniczny, specyfikacja materiałowa instrukcja naprawy),
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji,
  • Zapewnianie, że wykonywane prace są prowadzone zgodnie z odpowiednimi wymaganiami obowiązującymi w firmie,
  • Diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Udział w planowaniu przeglądów i konserwacji oraz ich realizowanie zgodnie z harmonogramem,
  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • Podejmowanie stosownych, zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych,
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania (mile widziane)
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej opartych o sterowniki PLC (Allen-Bradley)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wykształcenie średnie techniczne – kierunkowe (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)
  • Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Doświadczenie w dziale Utrzymaniu Ruchu (najlepiej w produkcji spożywczej)
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu
Korzyści dla kandydata
  • Dofinansowania nauki języków, szkoleń oraz kursów
  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy
  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku, dodatek paliwowy, stołówka pracownicza)
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie nauki języków
  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • bony żywieniowe
  • prywatna opieka medyczna
  • preferencyjne pożyczki
  • ubezpieczenie na życie
Firma Kellanova jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj