Nestlé Polska S.A.

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu (m/k)

Nowa Wieś Wrocławska (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Identyfikowanie i naprawianie usterek operacyjnych na terenie fabryki
  • Szkolenie operatorów w zakresie standardów czyszczenia, kontroli oraz smarowania
  • Przeprowadzanie profilaktycznych procedur konserwacji
  • Praca jako technik w dziale utrzymania ruchu
  • Planowanie oraz wykonywanie określonych projektów inżynieryjnych
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w środowisku TPM
  • Uprawnienia spawacza oraz doświadczenie w tym obszarze
  • Znajomość technik planowania
  • Uprawnienia energetyczne (E1, E2, E3)
  • Doświadczenie w czynnościach konserwacyjnych, biorąc pod uwagę harmonogram produkcji oraz bezpieczeństwo ludzi i produktów
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie techniczne;
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość SAP
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie 12 godzinnych zmian w 4-brygadówce lub w 8 godzinnych zmianach od poniedziałku do piątku (do 12 godzin w dni zapalanowanych przeglądów)
  • Zdolności analityczne w rozwiązywaniu problemów
Korzyści dla kandydata
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • wyprawka dla noworodka
  • prywatna opieka medyczna
  • dyżury lekarza w biurze
  • mleko dla niemowląt
  • inicjatywy dobroczynne
  • kawa / herbata
  • ubezpieczenie na życie
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia.
  • program rekomendacji pracowników
  • program emerytalny
  • Ubezpieczymy Cię na życie i zaoferujemy Pracowniczy Program Emerytalny
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą”, premia na Święta)
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowy urlop
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • preferencyjne pożyczki
  • Zagwarantujmy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego
  • parking dla pracowników
Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina, produkująca karmę dla zwierząt domowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj