To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
16,65 EUR Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Austria
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - A2
Opis stanowiska
  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Projektowanie instalacji i sieci elektrycznych
  • Konserwacja oraz naprawą instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Naprawa układów automatyki
Wymagania (oczekiwane)

• Ukończona szkoła jako elektryk, elektrotechnik, mechatronik, mile widziane doswiadczenie

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Prawo jazdy wraz ze sprawnym samochodem

• Oferujemy Państwu urozmaiconą działalność w jednym z najbardziej interesujących technicznie obiektów na terenie Austrii

• Interesujące i wszechstronne pole zadań

• Uczciwe wynagrodzenie, umowa o pracę na warunkach niemieckich

• Wysoki dodatek do paliwa oraz darmowe noclegi

• Indywidualne programy szkoleniowe i rozwojowe oraz różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Dzienna dieta - 26,40 euro na rękę

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta elektryków z średnio zaawansowaną znajmością języka niemieckiego.