HYPERSET GROUP WM CZARNY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Elektryk / Elektromonter

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych
  • Odczytywanie i analizowanie schematów elektrycznych
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn
  • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na miejscu pracy
  • Wykonywanie prac zgodnie z planem i terminem
  • Prace związane z naprawą i konserwacją istniejących instalacji elektrycznych
  • Dbałość o jakość wykonanych prac
  • Współpraca z innymi członkami zespołu: monterami, projektantami, inżynierami
  • Kontrola stanu technicznego używanego sprzętu i narzędzi
Wymagania (mile widziane)
  • Ugruntowana wiedza z zakresu elektryki, elektroniki i elektrotechniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie o profilu elektrycznym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP - mile widziane z pomiarami
  • Znajomość branży Automotive
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawie usterek elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie w montażu, rozmieszczaniu i podłączaniu urządzeń elektrycznych oraz konserwacji istniejących instalacji
Korzyści dla kandydata
  • program rekomendacji pracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Partnerską atmosferę i otwartą komunikację
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, imprezy integracyjne)
  • premie świąteczne
  • Udział w projektach dla międzynarodowych kontrahentów z branży Automotive

W Hyperset Group od lat specjalizujemy się w automatyzacji i robotyzacji przemysłu, oferując kompleksowe usługi dla następujących sektorów: automotive, lotnictwo, farmacja, logistyka, metalurgia oraz branża spożywcza. Wspieramy największe polskie i międzynarodowe koncerny.

Zakres naszej działalności to: projektowanie i zarządzanie projektami; produkcja i uruchamianie systemów automatyki oraz zrobotyzowanych linii produkcyjnych; tworzenie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej oraz szaf sterowniczych.

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę klienta od początku do końca procesu, zgodnie z jego oczekiwaniami. Wspieramy na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od analizy potrzeb, poprzez projektowanie, produkcję i uruchomienie systemów, aż po ich serwisowanie. Zespół Hyperset tworzy grupa doświadczonych inżynierów, projektantów, techników i programistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, co w połączeniu z najnowszymi technologiami przekłada się na osiąganie optymalnych wyników w produkcji.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj