Galeon

Elektryk / Monter instalacji elektrycznych

ul. Fosfogipsowa 2, Wiślinka (powiat gdański), Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • czytanie schematów elektrycznych
  • montaż instalacji elektrycznych
  • instalacja elektroniki użytkowej i narzędzi nawigacyjnych
Wymagania (mile widziane)
  • samodzielność
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie min. 3-letnie w zawodzie
  • doświadczenie w branży stoczniowej
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe
  • dbanie o jakość produktu
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • autobus pracowniczy na 4 trasach: Malbork-Wiślinka, Tczew-Wiślinka, Starogard Gdański-Straszyn, Malbork-Tczew-Straszyn – nie musisz martwić się o dojazd
  • program poleceń pracowniczych – zarekomenduj znajomego i zyskaj nagrodę
  • karty MULTISPORT, których koszt dzielony jest pomiędzy pracodawcę oraz Ciebie
  • automaty vendingowe na wyciągnięcie ręki
  • pracę w systemie 1-zmianowym – co zapewni Tobie możliwość godzenia obowiązków służbowych z prywatnymi
  • decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz brać udział w produkcji luksusowych produktów
  • opiekę medyczną dla każdego w atrakcyjnej cenie. Za dopłatą, możesz włączyć do pakietu medycznego najbliższą rodzinę lub partnera
  • możesz też przystąpić do ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń
  • wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzeń oraz comiesięczny system premiowy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • firmowy parking dla samochodów, rowerów oraz motocykli – może być spokojna/y, że znajdzie się miejsce dla Twojego pojazdu
  • ubezpieczenie na życie
  • dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Pierwszą umowę podpisujemy na okres 3 miesięcy. Następnie, jeżeli po tym czasie obie strony będą zadowolone, zaproponujemy kolejną umowę
  • otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • prywatna opieka medyczna

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj