UZAR INSTALLATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Elektryk / pomocnik elektryka

Miejsce zatrudnienia
Belgia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Poszukujemy do pracy za granicą (UE) osób na stanowiska Elektryk i Pomocnik Elektryka. Oferujemy współpracę opartą na komfortowych i atrakcyjnych warunkach w stabilnej i dynamicznej firmie. Zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski.

Wymagania (oczekiwane)

Oczekiwania wobec kandydata:

- Wykształcenie kierunkowe (techniczne lub zawodowe)

- Doświadczenie w pracy jako elektryk / elektromonter

- Brak ograniczeń w pracy na wysokości powyżej 3m

- Umiejętności czytania schematów elektrycznych

- Prawo jazdy kat. B

Wymagania (mile widziane)

Mile widziane:

- Uprawnienia SEP

- Certyfikat VCA

- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Korzyści dla kandydata

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę na terenie UE

- Dostęp do służbowych samochodów

- Ubrania ochronne i narzędzia do pracy

- Zapewniony dojazd i zakwaterowanie

- Możliwość uzyskania uprawnień

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług z zakresu instalacji elektrycznych. Realizujemy różnorodne projekty. W chwili obecnej poszukujemy osób do zwiększenia naszych zespołów na terenie Belgii i Holandii na stanowiska: Elektryk / Elektromonter / Pomocnik

Nawiązujemy współpracę z osobami z całej Polski.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?