Fara Gießen GmbH

Elektryk/Elektromonter

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
12 000,00 - 15 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Praca za granicą
Niemiecki - A2
Polski - C2
Opis stanowiska

FARA Gießen GmbH jest niemiecką renomowaną firmą z 20-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej na terenie Niemiec oraz rekrutacją stałą na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz pracą specjalistyczną dla przedsiębiorstw. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej. Dbając o zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy, cieszymy się opinią dobrego oraz stabilnego pracodawcy.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zeitkonto – możliwość wypłacania nadgodzin lub zamienianie ich na dodatkowe dni urlopowe.
  • możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo +25% do wypłaty
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • Narzędzia oraz odzież roboczą
  • dodatki za pracę zmianową
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • niemieckie ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Twój profil:

  • wymagane uprawnienia elektryczne – SEP 1KV
  • znajomość języka niemieckiego/angielskiego by porozumieć się na budowie.
  • minimum 2 letnie doświadczenie na ww. lub podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. „B” i samochód jest dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność i rzetelność

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa instalacji do 1kV i powyżej
  • renowacja oraz wymiana instalacji
  • montaż elementów instalacji elektrycznych
  • analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych
  • podłączanie czujników, falowników
  • okablowywanie, budowa i montaż szaf sterowniczych

Rodzaj pracy: Stała
Wynagrodzenie: 12 000,00zł - 15 000,00zł miesięcznie (brutto)

Harmonogram:

  • 8 godzin dziennie
  • Możliwe weekendy
  • Nadgodziny

Rodzaje wynagrodzenia dodatkowego:

  • Dodatek za nadgodziny
  • Premia świąteczna

Rodzaj pracy: Stacjonarna