PERSONAL EXPERT

Frezer Programista CNC

Wynagrodzenie
23 000,00 - 25 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Zurych, Szwajcaria
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - B1
Opis stanowiska
  • Zadania związane z obsługą maszyn CNC w systemie Siemens
  • Obróbka elementów metalowych
  • Umiejętność programowania z pulpitu
  • Wykonywanie elementów metalowych
  • Kontrola wykonanych elementów
  • Wymagana dokładność i precyzyjność
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie techniczne - min.zawodowe
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku frezera CNC
  • Dobra znajomość języka niemieckiego- min.B1 (warunek konieczny)
  • Umiejętność ustawiania, programowania i obsługi maszyn CNC
  • Umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym i planami
Wymagania (mile widziane)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
  • Znajomość j.angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • Szwajcarska umowa o pracę
  • Wynagrodzenie pomiędzy 5100- 5500 CHF brutto m-c ( 160 godz)
  • Zatrudnienie na warunkach szwajcarskich
  • Wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Koszt mieszkania pokrywany przez pracownika ( od 500-1000 CHF/m-c)
  • Zapewniona odzież robocza
  • Dodatki za pracę na zmiany
  • Możliwość wyjazdu z rodziną

Dodatkowo prosimy załączać CV w j. angielskim lub niemieckim.

Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną. Skutecznie od ponad 15 lat znajdujemy pracę dla naszych kandydatów w Europie oraz w Polsce. Specjalizujemy się w branży produkcyjnej, budowlanej, przemysłowej. Posiadamy certyfikat nr 8620.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Dodatkowe pytania

Czy znasz język niemiecki na poziomie minimum B1?

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?