Craftware Sp. z o.o.

Frontend Developer (Angular)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Wołoska 22, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kodowanie z wykorzystaniem wzorców projektowych
  • Konsekwentne i aktywne poszerzanie wiedzy sieci oraz know-how w celu usprawniania procesów
  • Tworzenie kodu działającego na wielu przeglądarkach i platformach mobilnych
Wymagania (mile widziane)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość HTML CSS/SCSS
  • RxJs Jasmine/Karma Git
  • Bardzo dobra znajomość języka TypeScript i JavaScript
  • 5+ lat doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem Angular
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie psychologiczne
  • W Craftware będziesz miał możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia dzięki dostępowi do wielu szkoleń. Otrzymasz dostęp do branżowych certyfikatów, do których pomożemy Ci się przygotować i pokryjemy wszelkie koszty z nimi związane. Możesz również liczyć na szkolenia wewnętrzne oraz wymianę wiedzy w zespole.

Jesteśmy pionierami technologii Salesforce w Polsce. Wyznaczamy trendy i rynkowy standard w zakresie jakości dostarczanych rozwiązań. Pracujemy dla największych firm z branży farmaceutycznej, life science, finansowej, ecommerce (głównie międzynarodowych) i należymy do Grupy Orange, co daje nam duże większe możliwości w zakresie kompleksowej obsługi naszych klientów i stabilnego rozwoju.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najważniejszych rankingów rynku teleinformatycznego w Polsce, jako liderzy sprzedaży rozwiązań IT dla przemysłu oraz największych przychodów z rozwiązań chmurowych (EST100 ITWiz 2021 i TOP200 Computerworld 2021). Nasze przychody rosną w tempie 31% rocznie, a 2021 r. zakończyliśmy z wysokim miejscem na prestiżowej liście Diamentów Forbesa.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj