KRONOSPAN POLSKA SP Z O O

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce zatrudnienia
Jasło (powiat jasielski), Podkarpackie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych spółki zgodnie z polską ustawą o rachunkowości i wg międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi;
  • Bieżąca kontrola dokumentów księgowych, akceptacja delegacji pracowników;
  • Odpowiedzialność za terminowe regulowanie zobowiązań;
  • Kontrola i akceptacja deklaracji VAT oraz JPK_VAT;
  • Przygotowanie prognoz przepływów pieniężnych w firmie;
  • Współpraca z instytucjami finansowymi w zakresie prowadzonych spraw;
  • Sporządzanie budżetów miesięcznych i rocznych oraz kontrola ich wykonania;
  • Odpowiedzialność za przygotowanie i wysyłanie wymaganych raportów miesięcznych, kwartalnych i rocznych;
  • Raportowanie do NBP.
  • Przygotowanie raportów statystycznych (Urząd Statystyczny, IDA);
  • Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych, przygotowanie deklaracji;
Wymagania (mile widziane)
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i podatkowych;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność współpracy z instytucjami finansowymi;
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne
  • System nagród miesięcznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • inicjatywy dobroczynne
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • pikniki rodzinne
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • dofinansowanie nauki języków
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • paczki świąteczne
Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 40 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj