NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

HR Business Partner

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Puławska 2, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów pracowniczych oraz ich optymalizację,
  • dbanie o rozwój relacji pracowniczych oraz budowanie zaangażowania poprzez wspieranie inicjatyw wewnętrznych,
  • nadzorowanie i koordynowanie obszaru HR firmy,
  • przygotowanie i wdrożenie ocen pracowniczych,
  • cykliczne przygotowywanie raportów zarządczych
  • dbanie oraz inicjowanie przedsięwzięć wspierających kulturę wewnątrz organizacji.
  • raportowanie wskaźników HR, analiza danych i rekomendowanie rozwiązań.
  • przygotowanie i wdrożenie strategii szkoleń pracowniczych,
  • koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników,
  • udział we wdrażaniu polityki zatrudnienia, kosztów personalnych oraz wsparcie procesu budżetowania;
  • tworzenie oraz optymalizacja wewnętrznych procedur w obszarze HR,
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych (stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla)
  • wsparcie przy budowaniu pozytywnego wizerunku firmy,
Wymagania (mile widziane)
  • mile widziane doświadczenie w branży budowalnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze, interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku HRBP,
  • dynamiczna osobowość, umiejętność pracy pod dużą presją i dobra organizacja pracy
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet medyczny oraz karta sportowa
  • Energiczny, pomocny zespół
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach
  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży PV
  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne
Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie wielkoskalowej fotowoltaiki z portfelem inwestycji ponad 6 GW. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj