HR Level Up

HR Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie procesów rekrutacji we współpracy z działami zgłaszającymi zapotrzebowanie
  • Nadzór nad realizacją kluczowych procesów HR (m.in.: rekrutacje, wdrożenie do pracy, szkolenia, EB), tworzenie procedur a także usprawnianie procesów HR w obszarze miękkiego i twardego HR
  • Proponowanie i wdrażanie nowych inicjatyw w obszarze HR
  • Współpraca ze strukturą globalną i regionu EMEA i CEE w ramach projektów HR
  • Opracowywanie procesów we współpracy z pozostałymi działami firmy organizacji
  • Współtworzenie polityki: zatrudniania, wynagrodzeń, motywacyjnych oraz ocena ich efektywności i rekomendowanie zmian, a także współtworzenie regulaminów, standardów postępowania
  • Udział w procesie budżetowania i prognozowania wynagrodzeń pracowników
  • Bliska współpraca z Dyrektor HR w zakresie prowadzonych projektów (m.in. badanie luk kompetencyjnych, diversity&inclusion, raportowanie ESG, inne projekty obecne i przyszłe z różnych obszarów HR)
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, otwartość na ludzi
  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR
  • Doświadczenie we współpracy z menedżerami na różnych poziomach w organizacji
  • Ogólna znajomość zagadnień z obszaru „HR twardego”
  • Umiejętność wprowadzania zmian, usprawnień, nowatorskich rozwiązań
  • Doświadczenie w obszarze szerokiego HR min. 7 lat na samodzielnych / managerskich stanowiskach
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, min. C1 – wymóg konieczny
Korzyści dla kandydata
  • platforma kafeteryjna
  • prywatna opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • dodatkowe dni wolne dla rodziców
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Duża samodzielność w działaniu, wdrażaniu własnych inicjatyw
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, platforma kafeteryjna, dodatkowe dni wolne dla rodziców)
  • Pracę w przyjaznym zespole, w międzynarodowej, prestiżowej organizacji

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Level Up zaspokaja wiele potrzeb naszych Partnerów, zarówno Klientów jak i Kandydatów:

Level Up bo wspólnie wspinamy się na wyższy poziom !

Level Up bo lubimy dynamiczny rozwój !

Level Up bo sukces mamy wpisany w nasze DNA!

Level Up bo uważamy że nasi Klienci oraz Kandydaci zasługują na serwis najwyższej jakości😊

Dostarczamy naszym Partnerom coraz szerszy pakiet usług, sprawniejszy przepływ informacji i niezawodność w działaniu.