To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
12,00 - 16,00 EUR Netto
Godzinowo Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Grenoble, Francja
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Francuski - Niewymagany
Opis stanowiska
  • montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, biały montaż
  • praca z rysunkiem technicznym
Wymagania (oczekiwane)
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku hydraulika
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem
Wymagania (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • stawka od 12-16 euro netto/h w zależności od kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenia zawsze do 10-go
  • płatny urlop, odprowadzane składki ZUS od średniej krajowej
  • możliwe ekstra płatne nadgodziny
  • opłacony transport na start i koniec kontraktu oraz po 2 przepracowanych mies.
  • auto służbowe
  • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
  • odzież roboczą (zwrot do 600PLN na rok) oraz wszystkie narzędzia
  • 300 euro brutto za polecenie każdego elektryka, hydraulika, montera wentylacji, montera fotowoltaiki, montera modułów, spawaczy z min. 2 letnim doświadczeniem (po przepracowaniu przez tą osobę 1 m-ca)
  • administracyjną organizację całego wyjazdu (od kompletowania dokumentacji, po wejście na budowę – pomożemy Ci na każdym kroku zatrudnienia!)
  • zdalną opiekę koordynatora w trakcie kontraktu

APV.EU - jesteśmy agencją rekrutacyjną, która od 20 lat łączy utalentowanych pracowników z zaufanymi pracodawcami. Dbamy o interesy każdej ze stron!