KAUSCHER

- Hydraulik -Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

Wynagrodzenie
13,50 - 15,00 EUR Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Praca za granicą
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - A2
Polski - Niewymagany
Opis stanowiska

Firma Kauscher – Technik GmbH jest nowoczesnym i wszechstronnym niemieckim przedsiębiorstwem, która jest powiązana z Kauscher GmbH.

Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

-          Hydraulik -Monter instalacji sanitarnych-wentylacyjnych i grzewczych

Opis oferty pracy:

- Montaż instalacji i urządzeń hydraulicznych i grzewczych w dużych obiektach (duże place budowy).

- Instalowanie systemów i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

- Realizowane przez nas projekty budowlane to często: budynki mieszkalne, przychodnie, szpitale, szkoły, budynki policji i sądownictwa itp.

Wymagania:

-  wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenia zawodowego,

- dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec

- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

- znajomosc j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym – min. A2

- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

•             Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,

•             Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika,

•            Wynagrodzenie oparte na wynikach pracy - nie według wykształcenia.

Płacimy w zależności od: doswiadczenia i kwalifikacji oraz znajomosci j. niemieckiego.   Stawka początkowa od 13,50€ brutto/H + Dieta

•             Bezplatne zakwaterowanie.

•             Dostęp do samochodu służbowego dla każdego zespołu w formie przewozu osób z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na koszt pracodawcy,

•             Niezbędne narzedzia i sprzęt roboczy renomowanej firmy, zgodny z aktualnym stanem techniki,

•              Wsparcie polskiego kordynatora

•             Jeśli masz wieloletnie doświadczenie w branży, a Twój niemiecki jest przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym ( czyli: B1/B2), chcesz się dalej szkolić i podjąć nowe wyzwanie, oczywiście będziesz miał szansę przejąć kierownictwo nad grupą, a nawet częścią budowy bądź częścią robót budowlanych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej w ciągu kilku dni!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Zainteresowany???

To Aplikuj!

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?