ENERGA – OPERATOR S.A.

​Inspektor Nadzoru

Miejsce zatrudnienia
Elbląg, Warmińsko-mazurskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych realizowanych w Oddziale, w tym kontrola i zatwierdzanie dokumentów finansowo-księgowych, dokumentów OT
  • Współpraca z gestorami infrastruktury oraz terenowymi organami administracji państwowej w zakresie zadań inwestycyjnych realizowanych w Oddziale
  • Pełnienie funkcji nadzoru budowlanego realizowanych zadań inwestycyjnych, oraz udział w odbiorach zadań inwestycyjnych
  • Prowadzenie ewidencji danych inwestycyjnych w systemach IT w zgodzie z obowiązującymi w tym zakresie wytycznymi
  • Reprezentowanie inwestora na placu budowy poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z dokumentacją projektową i zawartą umową, w tym również kontroli jakości wykonanych robót, oraz udział w szacowanie i wycenie szkód powstałych w związku z realizacją zadań inwestycyjnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność biznesowa
  • Znajomość aktów prawnych stosowanych przy realizacji projektów inwestycyjnych ( Prawo Budowlane, Prawo Energetyczne, Zagospodarowanie przestrzenne, Ochrona Środowiska, Prawo Zamówień Publicznych)
  • ​Wykształcenie wyższe – kierunek elektrotechnika lub pokrewny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Umiejętność przeprowadzania analiz ekonomicznych efektywności inwestycji
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office i programów graficznych
  • Nastawienie na ciągły rozwój i czerpanie z różnych perspektyw
Korzyści dla kandydata
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dostęp do kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenie na życie
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie nauki języków
  • program emerytalny
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
Spółka Energa Operator jest Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (OSD). Odpowiadamy za rozwój, eksploatację, modernizację infrastruktury przesyłowej i dostarczanie odbiorcom przyłączonym do sieci energii o prawidłowych parametrach jakościowych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj