Impel Technical Security Sp. z o.o.

Instalator / serwisant zabezpieczeń technicznych

Miejsce zatrudnienia
Jelcz-Laskowice (powiat oławski), Dolnośląskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie prac modernizacyjnych instalacji niskoprądowych
  • Usuwanie bieżących awarii
  • Prowadzenie konserwacji, remontów urządzeń niskoprądowych i elektrycznych
  • Montaż instalacji elektrycznych, sieci LAN, tras kablowych
  • Instalacje systemów CCTV i alarmowych oraz montaż instalacji niskoprądowych (np. SSWIN, CCTV, KD, itp.)
Wymagania (mile widziane)
  • Dokładność, punktualność, odpowiedzialność za powierzone zadania i narzędzia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP min. do 1 Kv
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych
  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
Korzyści dla kandydata
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)
  • Ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • Szkolenia techniczne oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w zakresie systemów zabezpieczeń
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Multisport na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do platformy e-learningowej

Impel Technical Security Sp. z o.o. – spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca usługi projektowania i instalacji zabezpieczeń technicznych, monitoringu sygnałów z systemów alarmowych oraz wizyjnych, poszukuje osoby na stanowisko:

Instalator/ serwisant zabezpieczeń technicznych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj