Hays Poland

Instalator Systemów AV

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Instalacja sprzętów audio-wideo m. in. Ekrany, monitory, mikrofony, komputery systemu sterowania / systemu wideokonferencyjnego, głośniki sufitowe i ścienne
  • Wykonywanie instalacji w biurach Klientów na terenie całego kraju
  • Tworzenie dokumentacji z wizji lokalnej pomieszczenia / Sali konferencyjnej
  • Prowadzenie rozmów z Klientami w zakresie doradztwa / zmian wykonania instalacji
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi instalacyjnych:
  • Sprawne posługiwanie się lutownicą
  • Prawo jazdy Kat B.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Odpowiedzialne i proaktywne podejście do pracy
  • Preferowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Zachęcamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia zawodowego, ale posiadających wiedze techniczną
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie PL
  • Uprawnienia do pracy na wysokości – rusztowanie / drabina
  • Wysoka kultura osobista i dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Prywatną opiekę zdrowotną w LuxMed
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Kartę Multisport
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie technologicznej, z ułożonymi procesami i odpowiednimi narzędziami do wykonywania pracy.
  • Premię roczną
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • Platformę e-learningowa
  • Wyjazdy służbowe planowane na nie dłużej niż 2 dni robocze, większość na terenie województwa mazowieckiego, ale mogą się zdarzyć na terenie całego kraju.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj