Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o.

Inżynier Budowy

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola jakości prowadzonych robót, kontrola oraz planowanie harmonogramu,
  • Bezpośrednia współpraca na budowie z ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych,
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców,
  • Analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż,
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej,
Wymagania (mile widziane)
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy,
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy w branży ogólnobudowlanej - minimum rok,
  • Komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zabawy okolicznościowe dla dzieci
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Program rozwoju: Uniwersystet DORACO
  • Paczki dla Pracowników i ich rodzin
  • preferencyjne pożyczki
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Umowa o pracę

Korporacja Budowlana DORACO od 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa. W naszym portfolio znajduje się kilkaset inwestycji kubaturowych, hydrotechnicznych jak również związanych z renowacją zabytków. Wiele z nich zostało zrealizowanych w systemie EPC (Engineering, Procurement, Construction).

W DORACO od zawsze stawiamy na ludzi. Naszą kadrę stanowi zgrany zespół sprawdzonych i doświadczonych pracowników. Jednocześnie inwestujemy w młodych inżynierów, którzy dzięki pracy w DORACO mogą zdobywać doświadczenie zawodowe przy realizacji obiektów w całej Polsce. Także dlatego objęliśmy patronatem nowy międzywydziałowy kierunek studiów - Inżynieria morska i brzegowa na Politechnice Gdańskiej – chcemy dzielić się swoim doświadczeniem i dać szansę szybkiego rozwoju zawodowego absolwentom kierunku.

Wspieramy aktywność pracowników także po pracy, dofinansowując wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeum. W DORACO odnajdą się fani sportu, którzy mogą dołączyć do grupy rowerowej, czy drużyny piłkarskiej.

Zapraszamy do zespołu!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj