ELEMONT SPÓŁKA AKCYJNA

Inżynier budowy w branży elektrycznej

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami
  • Wspieranie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
  • Prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad powierzonym kontraktem
  • Bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji
Wymagania (oczekiwane)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (budowy znajdują się na terenie całego kraju)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe elektronika, elektrotechnika, automatyka lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD oraz Microsoft Office
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle i energetyce
  • Znajomość MS Project, NormaPro
  • Posiadanie świadectw kwalifikacji E i D
Korzyści dla kandydata
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do platformy psychoedukacyjnej
  • Kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia dla pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • program rekomendacji pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Spotkania integracyjne
  • dzień wolny z okazji urodzin
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dzień wolny z okazji urodzin

Elemont SA jest spółką inżynieryjno- budowlaną, która oferuje kompleksową obsługę w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska. Przez ponad 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj