Nowe
18.10.2024

Inżynier Danych

Polska Press

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Gdańsk, Polska
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca zdalna
    +1 inne
    • Praca hybrydowa
  • Rekrutacja on-line

Opis

  • rozbudowa narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL i BigQuery
  • tworzenie pipeline odnośnie przetwarzania danych w zakresie CI/CD, CD/CD
  • współpraca z Architektem Danych, Architektami IT oraz MLOps i Dataops w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi
  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz BI
  • rozwój i utrzymanie procesów ETL, data pipelines w architekturze „BIG DATA”
  • automatyzacja procesów dostarczania danych do hurtowni danych

Mile widziane

  • doświadczenie komercyjne w implementacji procesów ETL na On-prem oraz GCP
  • doświadczenie w korzystaniu z narzędzi orchiestracji
  • certyfikaty związane Linux Fundation oraz Google Cloud Platform
  • Czego oczekujemy od Ciebie?
  • doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu procesów ETL w obszarze Big Data
  • komunikatywności pozwalającej na swobodne prezentowanie wyników swojej pracy
  • praktycznej znajomości SQL oraz umiejętności programowania w języku Python
  • doświadczenia praktycznego w pracy z Google Cloud Platform
  • znajomości języka angielskiego
  • umiejętność przetwarzania dużych zbiorów danych z użyciem Spark lub Apache Beam
  • umiejętność pracy z rozwiązaniami Terraform oraz Kedro
  • znajomość cyklu życia modeli danych
  • doświadczenie w pracy w środowisku Hadoop, Spark, AirFlow
  • znajomość systemów wyszukiwania, takich jak ElasticSearch lub Solr

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • ambitne i ciekawe zadania do wykonywania
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • certyfikowane szkolenia z zakresu Google Cloud Platform
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet szkoleń
  • nieustanny rozwój swoich umiejętności
  • dedykowane szkolenie odnośnie zajmowanego stanowiska oraz rozwoju w innych dziedzinach
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • ponad 100-osobową zgraną społeczność
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Aplikujesz na:

Polska Press Inżynier Danych

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.

Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl.