NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Inżynier ds. Jakości

ul. Skarbowa 36, Niepołomice (powiat wielicki), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Opracowuje plan jakości dla projektu,
  • Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami.
  • Monitoruje wyniki satysfakcji klientów i inicjuje plany poprawy,
  • Przygotowuje i uczestniczy w audytach klienta, stron trzecich oraz audytach wewnętrznych,
  • Zapewnia wdrożenia kart nauki (LLC) oraz doświadczeń z poprzednich projektów oraz bieżące produkcji w nowych projektach,
  • Odpowiada za przygotowanie i przegląd planów kontroli i powiązanych dokumentów,
  • Aktywnie uczestniczy we wdrożeniach nowych projektów, FPD (przekazanie projektu do produkcji seryjnej),
  • Przeprowadza audyty procesów produkcyjnych,
  • Odpowiada za walidację i kontrolę metod testowania i pomiarów z działem rozwoju (R&D), inżynierii procesu oraz produkcji dla nowych projektów,
  • Nadzoruje SPPC (charakterystyk specjalnych produktu i procesu),
  • Odpowiada za ciągłe doskonalenie w zakresie wymagań IATF,
  • W przypadku reklamacji - kontaktuje się z klientem, inicjuje i prowadzi proces 8D oraz prowadzi weryfikację akcji korekcyjnych, korygujących,
  • Definiuje metody nadzoru nad charakterystykami specjalnymi,
  • Weryfikuje zgodność procesu z dokumentacją jakościową, wymaganiami klienta oraz NIDEC,
  • Uczestniczy w procesie FMEA (konstrukcji , procesu , interfejsu ) dla nowych projektów,
  • Przeprowadza audyty produktu zgodnie z wymaganiami klienta, zasadami NIDEC oraz ustalonym harmonogramem,
  • Przeprowadza i nadzoruje proces MSA dla systemów kontrolno-pomiarowych w produkcji seryjnej,
  • Dotrzymuje poufności informacji związanych z otrzymanymi dokumentami (specyficzne wymagania techniczne, informacje zwrotne od klienta),
  • Przeprowadza i nadzoruje proces MSA dla systemów kontrolno-pomiarowych w fazie uruchomienia projektu,
  • Tworzy dokumentację jakościową zgodnie z dokumentacją techniczną oraz specyficznymi wymaganiami klienta,
  • Szkoli z działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacji klienta, wewnętrznej,
  • Uczestniczy w procesie FMEA (konstrukcji , procesu , interfejsu),
  • Utrzymuje bezpośredni kontakt z klientem w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe wdrożenia, modyfikacje produktu i procesu, specyficzne wymagania klienta),
  • Odpowiada za rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie oraz w siedzibie klientów,
Wymagania (mile widziane)
  • Dyspozycyjność.
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego IATF,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości lub procesu (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • Umiejętność komunikacji,
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie
  • Zapewniamy parking.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobre warunki pracy,
Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj