NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Inżynier ds. Jakości w Projekcie

ul. Skarbowa 36, Niepołomice (powiat wielicki), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przeprowadza i nadzoruje proces MSA dla systemów kontrolno-pomiarowych w fazie uruchomienia projektu
  • Ma listę SPPC ( charakterystyk specjalnych produktu i procesu) w trakcie trwania projektu
  • Przeprowadza końcowe zwolnienia produktu zgodnie z planem wdrożenia projektu oraz obowiązującymi procedurami PDP dla AP, MP, RP
  • Uczestniczy w kontaktach z klientem w ramach nowych projektów
  • Przygotowuje i przedkłada klientowi analizy 8D dla problemów dotyczących nowych projektów
  • Zapewnia realizację zadań jakościowych i przygotowanie przeglądów faz dla nowych projektów AP, MP, RP zgodnie z harmonogramem projektu
  • Koordynuje zebrania i dystrybucję informacji technicznych pomiędzy klientem, członkami zespołu projektowego oraz dostawcami w projektach AP, MP, RP
  • Przygotowuje, uczestniczy oraz nadzoruje audyt klienta zwalniający produkcję seryjną
  • Opracowuje plan jakości dla projektu
  • Odpowiada za walidację wymagań w stosunku do dostawców zgodnie z wymaganiami klienta
  • Zapewnia wdrożenia kart nauki (LLC) oraz doświadczeń z poprzednich projektów oraz bieżące produkcji w nowych projektach
  • Przeprowadza audyty faz projektowych
  • Odpowiada za walidację i kontrolę metod testowania i pomiarów z działem rozwoju (R&D), inżynierii procesu oraz produkcji dla nowych projektów
  • Uczestniczy w procesie FMEA (konstrukcji, procesu, interfejsu) dla nowych projektów
Wymagania (mile widziane)
  • Umiejętność komunikacji
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale jakości lub procesu (preferowany przemysł motoryzacyjny)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego IATF
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dyspozycyjność
Korzyści dla kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Zapewniamy parking
  • program emerytalny
  • pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • Bardzo dobre warunki pracy
Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj