Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Inżynier procesu - Technolog SMT/PBA

ul. Adama Mickiewicza 52, Wronki (powiat szamotulski), Wielkopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Redukcja stanu osobowego poprzez optymalizację procesu
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej, aktualizacja powykonawcza dokumentacji
  • Usprawnianie technologii linii SMT / PBA
  • Dokumentowanie zmian w procesie produkcji
  • Zmniejszanie czasu cyklu
  • Nadzór nad przebiegiem procesu
  • Usprawnianie ergonomii stanowisk pracy
  • Współpraca z konstruktorami oraz programistami w zakresie projektowania sterowania maszyn oraz układów bezpieczeństwa
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunkowe: mechatronika, elektronika)
  • Wysokie zdolności manualne, precyzyjność, dociekliwość, spostrzegawczość
  • Umiejętność czytania schematów ideowych, montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej
  • Mile widziana umiejętność lutowania
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń pomiarowych - multimetr, oscyloskop
  • Komunikatywność, samodzielność a także umiejętność pracy w zespole
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premiowy – premie półroczne (średnio 10%)
  • Bezpłatny dojazd z Poznania, Szamotuł, Tarnowa Podgórnego, Rokietnicy, Czarnkowa oraz Obornik
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Benefit Multisport (50% dofinansowania z firmy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie– 90% Naszej Kadry Zarządzającej pozyskano w ramach struktur wewnętrznych i awansów
  • Wiele wyzwań - każdego dnia uczymy się czegoś nowego
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb- rocznie organizujemy ponad 200 szkoleń dla Naszych pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Pomoc przy relokacji- wparcie finansowe na wynajem mieszkania
  • Przychodnia Medicover na terenie firmy
  • inicjatywy dobroczynne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po roku umowa na stałe
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie
  • Bonus finansowy na Święta
  • Jeśli zaprosimy Cię na rozmowę- poznasz firmę oraz przyszłego przełożonego. Rekrutacja jest jednoetapowa. Po spotkaniu otrzymasz informacje zwrotną
  • parking dla pracowników
  • ubezpieczenie na życie

Sektor AGD to jedna z kluczowych kategorii w strategii rozwoju firmy Samsung w Europie.

Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach to najważniejsze, najnowocześniejsze polskie i europejskie centrum produkcyjne firmy Samsung. Fabryka posiada jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w branży. Proces jest w pełni zautomatyzowany. Wszystkie komponenty i podzespoły są wytwarzane na miejscu, co skraca cykl produkcyjny, a przez to pozwala dostarczyć produkty w krótszym czasie i po atrakcyjnych cenach. Nowoczesne urządzenia AGD firmy Samsung zapewniają nieosiągalną wcześniej wygodę, łatwość użycia i stopień organizacji.

W firmie Samsung kluczową rolę odgrywają ludzie, których kreatywność i oddanie są podstawą naszego sukcesu. Aby móc rywalizować na światowym rynku, skupiamy się na pozyskiwaniu największych talentów i tworzymy kulturę korporacyjną, w której każdy pracownik może się rozwijać.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Samsung poszukujemy osób ambitnych, samodzielnych nastawionych na osiągnięcie sukcesu i rozwój własnej kariery zawodowej. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej uznanych firm na świecie zapraszamy do nadsyłania aplikacji!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj