Comtegra S.A.

Inżynier Systemowy o specjalizacji Sieci

Wynagrodzenie
12 000,00 - 21 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Puławska 474, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • tworzenie dokumentacji technicznej.
  • przeprowadzanie analizy ryzyka i wprowadzanie usprawnień w zakresie bezpieczeństwa sieciowego;
  • projektowanie, implementacja i utrzymanie infrastruktury sieciowej w środowiskach Klientów;
  • przeprowadzanie umownych prac konserwacyjnych w celu optymalizacji wydajności sieci;
  • monitorowanie i optymalizacja wydajności sieci;
  • konfiguracja i wdrażanie złożonych rozwiązań sieciowych;
  • świadczenie wsparcia na poziomie eksperta w zakresie problemów związanych z siecią, w tym diagnozowanie i rozwiązywanie problemów;
  • współpraca z zespołami projektowymi w celu dostarczenia kompleksowych rozwiązań systemowych;
Wymagania (mile widziane)
  • certyfikacje branżowe (np. CCNA, CCNP).
  • znajomość podstawowych protokołów sieciowych (TCP/IP, DHCP, DNS);
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku Inżyniera sieciowego skoncentrowanego na projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań sieciowych;
  • znajomość i doświadczenie w projektowaniu, implementacji i utrzymaniu rozwiązań sieciowych;
  • samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone projekty.
  • zdolność do pracy w zespole;
  • umiejętność pracy z różnymi technologiami sieciowymi, w tym routery, przełączniki, firewalle itp.;
  • znajomość aktualnych trendów i technologii w dziedzinie sieci komputerowych;
  • potwierdzona znajomość rozwiązań CISCO i/lub Juniper;
Korzyści dla kandydata
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • pakiet medyczny, dofinansowanie lekcji j. angielskiego, karty Multisport, pakiet wsparcia pracowniczego EAP, ubezpieczenie na życie (warunki zależne od formy wybranej umowy);
  • dofinansowanie nauki języków
  • świętowanie urodzin
  • szkolenia produktowe oraz możliwość zdobywania certyfikacji branżowych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • liczne integracje
  • wynagrodzenie uzależnione od formy współpracy oraz doświadczenia:
  • w przypadku B2B zapraszamy do negocjacji :-)
  • 12 000 – 21 000 zł brutto (UoP) lub
  • prywatna opieka medyczna

Comtegra jest integratorem systemów informatycznych. Obecnie trzon naszego portfolio to budowa platform chmurowych (prywatnych, publicznych i hybrydowych), kompletnych systemów odtwarzania po katastrofie (DR), zaawansowanych systemów pamięci masowych oraz rozwiązania typu High Performance Computing. Świadczymy również usługi związane z zapewnianiem bezpieczeństwa (cybersecurity) oraz wykorzystaniem potencjału, jaki proponują rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji (AI).

Nasze usługi opieramy o sprawdzone technologie dostawców IT, m.in.: Cisco, Commvault, Dell Technologies, NetApp, Symantec, Veritas, VMware.

Szukamy osób, które mają otwarty umysł, myślą nieszablonowo i chcą się cały czas rozwijać. Opisaliśmy Ciebie? #zComtegruj się z nami!

Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj