Excellent

Junior Graphic Designer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Józefa Marcika 14 C, Kraków, Małopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Praca hybrydowa
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowywanie projektów graficznych do emisji w Internecie (social media, mailingi, grafiki na strony internetowe),
  • poszukiwanie inspiracji oraz współudział w tworzeniu kampanii.
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu i realizowaniu strategii marketingowej,
  • retusz zdjęć,
  • przygotowywanie materiałów do druku z wykorzystaniem wiedzy z zakresu DTP,
  • tworzenie materiałów graficznych: ulotek, plakatów, folderów, reklam, prezentacji, banerów, katalogów, instrukcji, etykiet,
  • dbałość o spójność wizerunkową tworzonych materiałów,
Wymagania (oczekiwane)
  • kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale,
  • chęć do nauki i rozwoju,
  • otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, w tym pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • terminowość i doskonała organizacja pracy.
  • samodzielność oraz własna inicjatywa,
  • znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • znajomość zasad kompozycji graficznej oraz aktualnych trendów,
  • znajomość zasad składu oraz przygotowania materiałów do druku,
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat,
  • umowę o pracę - zatrudnienie na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników,
  • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • paczki świąteczne
  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, w której:
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • pracę stacjonarną, po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • spotkania integracyjne
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do kart Multisport, maksymalny pakiet prywatnej opieki medycznej, spotkania integracyjne, kurs języka angielskiego, świadczenia socjalne, możliwość dofinansowania szkoleń przez pracodawcę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
  • dofinansowanie nauki języków
  • prywatna opieka medyczna
  • ciekawą tematycznie, różnorodną pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • każdy rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy – jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą,
Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników.