Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.

Key Account Manager

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Praca zdalna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi
  • Współudział w opracowywaniu nowych funkcjonalności i produktów
  • Prezentacja rozwiązań produktowych i doradztwo techniczne
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wymiana wiedzy i doświadczeń handlowych z zespołem
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
Wymagania (oczekiwane)
  • Chęć współpracy z klientami z sektora przemysłowego
  • Chęć uczestnictwa w kształtowaniu transformacji energetycznej
  • Umiejętność pełnienia roli zaufanego doradcy i eksperta
  • Odwaga w zawieraniu wielomilionowych kontraktów
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży energetyki przemysłowej
  • Wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki i pomysłowość w nowych rozwiązaniach
  • Udział w specjalistycznych, renomowanych projektach z branży energetyki zawodowej, przemysłu lekkiego i ciężkiego, przemysłu stoczniowego, lotniczego i wojska
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe i inne
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • firmowa drużyna sportowa
  • karta Multisport
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość pracy zdalnej i rozwijania się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pełne wsparcie na każdym etapie działania
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • praktyka TAI-CHI
  • świętowanie Bożego Narodzenia
  • prywatna opieka medyczna
  • Nielimitowane premie uzależnione od wyników sprzedażowych – chętnie dzielimy się zyskami
Jesteśmy częścią Grupy Technologicznej ASE i liderem w branży rozwijania nowoczesnych technologii wspomagających transformację energetyczną i zrównoważony rozwój przedsiębiorstw. Od 1987 roku nieustannie zwiększamy naszą obecność na rynku, dzięki czemu dziś jesteśmy jednym z wiodących dostawców najbardziej innowacyjnych rozwiązań przemysłowych w branży elektrotechnicznej.