Trans.eu Group S.A.

Key Account Sales Specialist

Miejsce zatrudnienia
ul. Racławicka 2, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Call center
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • aktywna sprzedaż telefoniczna (95% Twojej pracy będzie opierać się na wykonywaniu połączeń wychodzących),
  • pełnienie roli 'głosu Klienta’ w zakresie funkcjonalności produktu,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz analiza rezultatów,
  • aktywizacja Klientów – dostarczymy Ci do tego odpowiednie zaawansowane narzędzia IT🙂.
  • zapewnienie Klientowi onboardingu (sprawnego wprowadzenia w produkt),
Wymagania (mile widziane)
  • otwartość – szukamy prawdziwego team player’a,
  • znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • fajnie, jeżeli znasz branżę TSL.
  • ok. 1 rok doświadczenia w sprzedaży (docenimy również doświadczenie w obsłudze klienta) – nie wymagamy dużego doświadczenia, z nami na pewno wiele się nauczysz,
  • pewność siebie i proaktywność (czyli nie boisz się chwycić za telefon 🙂) ,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne - po prostu lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • zaangażowanie w realizacji wyznaczonych celów.
Korzyści dla kandydata
  • możliwość skorzystania z masaży odciążających kręgosłup,
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • elastyczny czas pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • w przypadku współpracy w ramach UoP – dostępu do Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników,
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie do stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na starcie, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra “magiczną” klawiaturę – dajemy taką opcję),
  • prywatna opieka medyczna LuxMed oraz karta Multisport,
  • pyszne śniadania, soki, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%, gdy tylko jesteś w biurze),
  • zespołowy budżet szkoleniowy,
  • kawa / herbata
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie,
  • napoje
  • eventy integrujące zespół,
  • vouchery podarunkowe i bony świąteczne,
O firmie

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 900 osób w 12 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj