Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.

Kierowca autobusu miejskiego (kat. D)

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kierowca / kurier
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • prowadzenie autobusów zgodnie z zasadami ruchu drogowego,
  • obsługa pasażera (informacja, sprzedaż biletów),
  • prawidłowa eksploatacja prowadzonego autobusu,
  • umiejętności skutecznego działania pod presją czasu i w warunkach stresu, bezpieczne, punktualne wykonywanie przewozów pasażerów na liniach komunikacyjnych Spółki,
  • informowanie o zauważonych na trasie nieprawidłowościach oraz usterkach pojazdu
  • dbania o powierzone mienie,
Wymagania (mile widziane)
  • prawo jazdy kategorii „D”,
  • dyspozycyjność/praca zmianowa wg. grafiku w systemie równoważnym czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność.
  • świadectwo kwalifikacji wstępnej lub szkolenia okresowego kierowców (prawo jazdy z kodem 95),
  • orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym),
  • znajomość topografii miasta Gdańska zdyscyplinowanie i odpowiedzialność, dobra sprawność psychofizyczna, zorientowanie na klienta,
Korzyści dla kandydata
  • możliwość uzyskania uprawnień ratownika drogowego
  • konsultacje z psychologiem firmowym
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj