Olis Bartosz Bołtruczyk

Kierowca C+E 3/1 - plandeka Niemcy - Kolonia

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
2 600,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Kolonia, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Rekrutacja przez agencję zatrudnienia
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Wakaty: 2
Wymagane doświadczenie w pracy
Praca za granicą
Opis stanowiska

Oferta pracy dla kierowcy C+E w systemie 3/1

Ciągnik siodłowy + naczepa plandeka (Coilmulde)

Lokalizacja: Okolice Koloni (658km od Świecka)

Samochody: Iveco

  • Transport dalekobieżny po Niemczech, sporadycznie wyjazdy do Austrii, Włoch.
  • Często ładunki całopojazdowe 1-1.
  • Transport stali w rolkach, towarów na paletach, napoi alkoholowych.
  • Rozpoczęcie pracy najczęściej 4:00 – 6:00 rano.

Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenia jako kierowca C+E
  • ADR podstawowy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • Wynagrodzenie netto w systemie 3/1: 2600€ niezależnie od klasy podatkowej + 10 dni dodatkowego urlopu
  • bez systemu: 2800€ – 2900€ netto