SIEGER Personaldienstleistungen

Kierowca cysterny C+E / ADR

Wynagrodzenie
14 000,00 - 20 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Stuttgart, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Kierowca / kurier
Praca za granicą
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Niemiecki - A1
Opis stanowiska

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).
  • Kierowca cysterny C+E / ADR
  • Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart

    Obowiązki:
  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B, C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł
  • Do 42 dni płatnego urlopu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?