Delta HR Sp. z o.o.

Kierowca kat. C lub C+E w Niemczech (polska dyspozycja, blisko granicy)

Wynagrodzenie
1 800,00 - 2 850,00 EUR Netto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Halle (Powiat Gütersloh), Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Kategorie:
Praca za granicą
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 10
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Kierowca C+E w Niemczech, systemy 2/1 oraz 3/1, polskie dyspo, blisko granicy!

Halle, Oferta pracy numer 9199

Wstęp:

Poszukujemy kierowców zawodowych kat. C+E, C oraz D do pracy w Niemczech, tylko rzetelni pracodawcy!!!

Oferujemy:

·        wysokie wynagrodzenie do 2850€ NETTO

·        pracę pod polskim dyspozytorem

·        codzienny powrót na zakwaterowanie

·        niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

·        wszystkie świadczenia socjalne z tytułu niemieckiej umowy o pracę

·        (ubezpieczenie, kindergeld, niemiecka emerytura, dodatki itp.)

·        możliwość zatrudnienia od zaraz

Warunki pracy:

·        system pracy: praca bez systemu lub systemy 2/1 oraz 3/1

·        baza:  okolice Halle

·        typ zestawu: Mercedes, Man + naczepa wywrotka lub plandeka, wywrotki 3 oraz 4 osiowe

·        trasy: lokalne oraz dalekobieżne po Niemczech, trasy dzienne

·        komunikacja: język obcy nie wymagany, na miejscu polska dyspozycja

Wymagania (oczekiwane)

Wymagania:

Prawo jazdy CE z kodem 95 oraz karta kierowcy, doświadczenie jako kierowca kat. C lub CE

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV (opcjonalne)

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?