NORDREN

Kierowca - ładowacz / Pracownik komunalny

Wynagrodzenie
37 780,00 NOK Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Ørasvegen 85, Mogreina, Norwegia
ul. Kristian Birkelands trasé 22, Arendal, Norwegia
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 5
Wymagane doświadczenie w pracy
Angielski - A2
Opis stanowiska
  • Praca na stanowisku kierowca - ładowacz samochodu komunalnego w Norwegii.
  • Wywóz śmieci w wyznaczonym miejscu (odpady z gospodarstw domowych)
  • Monitorowanie sortowania odpadów domowych i segregacja
  • Obsługa i rejestr nieprawidłowości
  • Konserwacja pojazdu
  • Inne powiązane obowiązki zgodnie z przydziałem
  • Normalne godziny pracy to od 06:00 do 13:30. Może się to jednak do pewnego stopnia różnić ze względu na np. trudne warunki pogodowe. Święta państwowe często wymagają dodatkowych godzin pracy na dzień przed i/lub po.
  • Oferujemy konkurencyjne warunki płacy i pracy. Pokrywamy również wydatki związane z 35 godzinnym szkoleniem okresowym co pięć lat.
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kategorii/klasy C
  • Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej kierowcy- Kod 95
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarówek
  • Umiejętności bezpiecznej jazdy
  • Wiedza na temat konserwacji pojazdów i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność samodzielnej pracy w terenie
  • Umiejętność jazdy z nawigacja za pomocą map i GPS
  • Zaangażowanie w realizację harmonogramu
  • Język angielski minimum  w stopniu komunikatywnym lub język norweski

  • Umowa z firmą norweską bez pośredników. Kontrakt na stałe z półrocznym okresem próbnym.
  • Siedem i pół godziny dziennie / Praca w ciągu dnia /  W dni świąteczne itp. wolne od pracy.
  • 25 dni roboczych urlopu każdego roku.
  • Feriepenge- 12% w wypłat za rok wcześniejszy wypłacane przed wakacjami.
  • Możliwość zakwaterowania za dodatkową opłatą.
  • Pomoc w zorganizowaniu potrzebnych papierów do zaczęcia pracy i drobna pomoc w innych sprawach.

NordRen AS (NR) to wiodąca prywatna firma zajmująca się zbieraniem odpadów komunalnych w Norwegii, świadcząca usługi na terenie całego kraju. NR zbudowany jest na pasji, profesjonalizmie i doświadczeniu. Od małych początków staliśmy się wiodącą firmą zajmującą się wywozem śmieci i transportem w Norwegii. Zapewniamy sprawną, niezawodną i profesjonalną zbiórkę odpadów domowych. Obsługujący ponad milion mieszkańców NR jest największym operatorem w norweskiej branży wywozu śmieci i transportu.

Nieustannie poszukujemy nowych pracowników, którzy posiadają aktualne prawo jazdy klasy C. Wszyscy nasi kierowcy są starannie dobierani i powinni mieć dobre relacje z klientami, przyjazną, profesjonalną osobowość i dobrą etykę pracy.

Przeprowadzamy wszystkie niezbędne szkolenia, abyś mógł prawidłowo wykonywać pracę.

Zapewniamy sprawną, niezawodną i profesjonalną zbiórkę odpadów domowych. Nasze zespoły opróżniają codziennie tysiące pojemników na śmieci, bezpiecznie i wydajnie transportując odpady do miejsca docelowego. Każdy członek naszego zespołu zajmującego się zbieraniem odpadów uczestniczy w szkoleniu w ramach naszej 'Szkoły gospodarki odpadami', gdzie jest na bieżąco z najnowszymi wytycznymi prawnymi, zawodowymi oraz BHP.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?