Rutom Cargo

Kierowca transportu miedzynarodowego C + E

Miejsce zatrudnienia
ul. Werkstr.1, Hamburg, Niemcy
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja telefoniczna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wakaty: 30
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Praca za granicą
Angielski - A1
Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kierowców C+E bez i z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym

Możliwość rozwoju po przepracowanych 6 miesiącach możliwość zrobienia kursów na LZV-zestawy 25,25m, które również posiadamy

Wymagania (oczekiwane)

Aktualne prawo jazdy kat C+E wraz z kodem 95

Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego/niemieckiego

Motywacja do pracy jest również bardzo ważnym atutem

Wymagania (mile widziane)

Mile widziane doświadczenie w transporcie, ale jeżeli jesteś początkującym kierowcą i chcesz nabyć doświadczenia prowadzimy szkolenia i chetnie przyuczymy Cie do zawodu

Nowoczesny tabór, w pełni wyposażony na trasy międzynarodowe

Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowę o prace, bezpośrednio w Rutom Cargo

Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych oraz zdrowotnych

Wsparcie polskojęzycznych spedytorów

Różne systemy pracy 2/1: 3/1: 6/2

Nie zamieniamy aut na parkingach

Rutom Cargo to firma z 75-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Jesteśmy firma rodzinną, która zyskała sławę jako Van den Broek Sneltransport B.V. Po przejęciu firmy transportowej Frans van Hout & Zonen B.V. w 2012 roku, zmieniliśmy nazwę na Rutom Cargo. Posiadamy 160 ciągników marki DAF XF 480 Super Space Cab \Nasze auta posiadają bogate wyposażenie w tym obejmujące różnorodne funkcje bezpieczeństwa oraz udogodnienia dla kierowców.

Skontaktuj się z pracodawcą
Dostępne numery telefonów:

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?