HYPERSET GROUP WM CZARNY SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Kierownik działu Eplan

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Gliwice, Śląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Podział zadań i nadzór nad zespołem projektantów EPLAN
  • Terminowa realizacja prac projektowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem
  • Bezpośredni kontakt z klientem w kwestiach projektowych
  • Uzgadnianie planów urlopowych pracowników
  • Kontrolowanie czasu pracy podległych pracowników
  • Tworzenie oraz wdrażanie instrukcji i procedur
  • Współpraca z innymi działami w obszarze prowadzonych projektów
  • Raportowanie przebiegu realizowanych projektów
  • Kalkulowanie zapytań ofertowych
  • Wdrażanie nowych pracowników w struktury firmy
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość co najmniej jednego standardu Automotive: BMW, Daimler, VASS
  • Umiejętność delegowania zadań i motywowania pracowników
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność określania priorytetów i rozwiazywania problemów
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • premie świąteczne
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, imprezy integracyjne)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w projektach dla międzynarodowych kontrahentów z branży Automotive
  • Partnerską atmosferę i otwartą komunikację
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

W Hyperset Group od lat specjalizujemy się w automatyzacji i robotyzacji przemysłu, oferując kompleksowe usługi dla następujących sektorów: automotive, lotnictwo, farmacja, logistyka, metalurgia oraz branża spożywcza. Wspieramy największe polskie i międzynarodowe koncerny.

Zakres naszej działalności to: projektowanie i zarządzanie projektami; produkcja i uruchamianie systemów automatyki oraz zrobotyzowanych linii produkcyjnych; tworzenie dokumentacji elektrycznej i pneumatycznej oraz szaf sterowniczych.

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę klienta od początku do końca procesu, zgodnie z jego oczekiwaniami. Wspieramy na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od analizy potrzeb, poprzez projektowanie, produkcję i uruchomienie systemów, aż po ich serwisowanie. Zespół Hyperset tworzy grupa doświadczonych inżynierów, projektantów, techników i programistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby dostarczać klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością, co w połączeniu z najnowszymi technologiami przekłada się na osiąganie optymalnych wyników w produkcji.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj