Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. Z o.o.

Kierownik / Kierowniczka Restauracji Magnifica

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Jugowicka 10C, Kraków, Małopolskie, Polska
Kategorie:
Hotelarstwo
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Rekrutacje i szkolenia podległego zespołu;
  • Organizowanie pracy podległym pracownikom oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Restauracji;
  • Proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty restauracji;
  • Zapewnienie płynności stanów magazynowych;
  • Współpraca przy organizowaniu i przygotowywaniu eventów.
  • Czynny udział w pracy Restauracji w tym obsługa gości zgodnie z przyjętymi standardami;
  • Koordynowanie spraw zaopatrzeniowych;
  • Kierowanie, planowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników;
  • Dbanie o zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług i zadowolenie gości Restauracji Magnifica;
Wymagania (oczekiwane)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym weekendy i święta;
  • Wysoka kultura osobista, rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Restauracji;
  • Sumienność i rzetelność oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych zadań;
  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Znajomość język angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne;
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatny parking.
  • Zniżki na kosmetyki firmowe Farmony oraz zabiegi SPA;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń dodatkowych m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej, z dużym potencjałem rozwojowym;
  • parking dla pracowników
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Benefity prorodzinne;
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop;
Prestiżowy, Butikowy Hotel FARMONA Bussines & SPA w Krakowie w malowniczym, zacisznym parku pełnym stuletnich dębów. Hotel posiada 30 pokoi, w tym 3 apartamenty. Hotel wyróżnia się elegancką Restauracją Magnifica oraz komfortowym SPA w Krakowie w stylistyce balijskiej, gdzie zabiegi wykonują indonezyjscy terapeuci. W Restauracji Magnifica organizujmy niezapomniane przyjęcia, imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Oferujemy znakomite dania kuchni Slow Food, Fusion oraz sezonowe menu inspirowane naturą, przygotowywane z pasją i dbałością o wysoką jakość.