Crystal Mountain 5*

Kierownik operacyjny gastronomii - konferencje i bankiety

Miejsce zatrudnienia
ul. Bukowa 19a, Wisła (powiat cieszyński), Śląskie, Polska
Kategorie:
Gastronomia
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Szkolenie i rozwijanie zespołu.
  • Dbanie o bieżącą obsługę gości zgodnie ze standardami marki, realizację eventów odbywających się na salach konferencyjnych oraz promowanie usług hotelowych;
  • Wsparcie kierownika działu w zapewnieniu wysokiej jakości usług świadczonych przez dział konferencji i bankietów;
Wymagania (mile widziane)
  • Masz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub minimum na stanowisku starszego kelnera;
  • Chcesz się rozwijać.
  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz decyzje;
  • Jesteś dyspozycyjny/a i otwarty/a na pracę zmianową;
  • Wiesz jak nawiązywać i podtrzymywać relacje z gośćmi/klientami;
  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować zarówno własną pracę, jak i zespołu;
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Potrafisz pracować z innymi, motywować zespół i dążyć do osiągnięcia wspólnego celu;
Korzyści dla kandydata
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach grupy;
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z obiektów należących do Grupy Górskie Resorty;
  • odzież służbowa
  • napoje
  • kantyna pracownicza
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • Bezpłatny dostęp do kantyny pracowniczej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w 5* hotelu;
  • kawa / herbata
  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca w oparciu o umowę o pracę;
  • parking dla pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież służbową.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 2300 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy, Świerardowie Zdroju i w Wiśle. Nasze motto brzmi: 'Więcej niż hotele', dlatego dbamy o każdy aspekt wypoczynku.

Z naszego doświadczenia wynika, że kluczem do sukcesu są pracownicy, dlatego oferujemy im duże możliwości rozwoju i pracę w przyjaznej atmosferze. Crystal Mountain 5* to nasza nowa inwestycja w Wiśle. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości m.in. 491 pokoi, aquapark, bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness, Salon Dr Irena Eris Beauty Partner, a także centrum biznesowe o pow. 1400 mkw. Otwarcie miało miejsce w lutym 2021 roku.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj