YIT DEVELOPMENT sp. z o.o.

Kierownik Przygotowania Inwestycji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Pozyskiwanie decyzji administracyjnych, uzgodnień, warunków technicznych w celu otrzymania pozwolenia na budowę
  • Wsparcie Działu Technicznego w procesie realizacji inwestycji oraz Działu Sprzedaży w przygotowaniu komercjalizacji inwestycji
  • Techniczna analiza nieruchomości na etapie zakupu gruntów
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem inwestycji
  • Kontrola zgodności projektów pod kątem standardów firmy i obowiązujących przepisów, a także weryfikacja i wielobranżowa ocena rozwiązań projektowych
  • Zarządzanie projektami mieszkaniowymi na etapie przygotowania inwestycji
  • Zawieranie umów z pracowniami projektowymi i innymi podwykonawcami w fazie przygotowania inwestycji oraz nadzór nad ich realizacją
  • Uzgadnianie i negocjowanie umów z organami administracji publicznej
Wymagania (oczekiwane)
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu procesu przygotowania inwestycji po stronie inwestora mieszkaniowego na terenie Gdańska
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych i aktualnych przepisów budowlanych dotyczących w szczególności inwestycji mieszkaniowych
  • Doświadczenie w koordynacji stron procesu przygotowania inwestycji, w szczególności w pracy z pracowniami projektowymi architektonicznymi i branżowymi,
  • Zdolność płynnego i samodzielnego poruszania się w procesie projektowym
  • Wyższe wykształcenie w obszarze architektury lub inżynierii lądowej
  • Doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej, gestorami mediów
  • Zorientowanie na cel i umiejętność egzekwowania ustaleń umownych
Korzyści dla kandydata
  • firmowa drużyna sportowa
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość dofinansowania działań rozwojowych
  • jeden krótszy dzień pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Aktywności sportowe
  • owoce
  • Opiekę medyczną, kartę sportową oraz kartę lunchową
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Wyjazdy integracyjne

YIT jest największym deweloperem w Finlandii i jedną z najbardziej znaczących firm budowlanych w Europie Północnej. Zatrudniamy ponad 5500 specjalistów, jesteśmy obecni w 9 krajach.

YIT tworzy lepsze miejsca do życia. Łączymy historię, design i naturę. Nasze inwestycje w Polsce to m.in. Aroma Park, Nordic Mokotów, Nordic Sadyba, Nordic Bemowo, Dom Mehoffera, Parkur Residence oraz Żurawie.