Elektromontaż - Poznań S.A

KIEROWNIK ROBÓT W ZAKRESIE INSTALACJI SANITARNYCH

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska

Miejsce pracy: budowa w Poznaniu lub Szczecinie

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót sanitarnych i HVAC w oparciu o dokumentację techniczną i harmonogramy we współpracy z kierownikiem kontraktu

Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
  • doświadczenia w zarządzaniu wykonawstwem instalacji sanitarnych i HVAC
  • doświadczenia we współpracy z firmami podwykonawczymi
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • umiejętności kierowania zespołem
  • zaangażowania i dyspozycyjności
Wymagania (mile widziane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie aktywności sportowej i wypoczynku )
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Przekaż swoją aplikację

Długość wiadomości: /500 znaków.

CV

Dodatkowe pliki (opcjonalne) - (/10)

Przekroczono maksymalną liczbę plików (10) możliwych do wysłania.

Aplikowałeś(aś) już na to stanowisko.
Czy chcesz przesłać ponownie swoją kandydaturę?