Enervigo

Kierownik Robót/Kierownik budowy

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
12 000,00 - 15 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Kraków, Małopolskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami, rozliczanie z postępów prac;
  • zarządzanie zespołem pracowników;
  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych kontraktów w ramach założonego budżetu.
  • koordynacja oraz nadzór nad realizacją prac budowlanych i technologicznych;
  • realizacja prac zgodnie z zapisami umów;
  • koordynacja i bieżąca współpraca z inwestorem lub generalnym wykonawcą;
  • tworzenie i przestrzeganie harmonogramu prac;
Wymagania (oczekiwane)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie instalacyjnym lub elektrycznym;
  • zaangażowanie, inwencja, samodzielność, lojalność.
  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacyjnym lub elektrycznym;
  • znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCAD;
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji z dostawcami i podwykonawcami;
  • pracę w zespole stanowiącym mieszankę doświadczenia i młodości.
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • realny wpływ na tworzenie zielonej przyszłości i udział we wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w Polsce,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • komputer do użytku prywatnego
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • pracę w środowisku 4 wartości: #zespół, #pasja, #wiedza, #rezultaty,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • mieszkanie służbowe
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ubezpieczenie na życie
O firmie

Jesteśmy po to, aby pomagać z energią.

Chcemy być liderem kompleksowych transformacji energetycznych przedsiębiorstw w Polsce.

Poprzez synergię wiedzy, doświadczenia oraz umiejętność dobrania i wdrożenia właściwych technologii bierzemy odpowiedzialność za efektywną transformację energetycznych naszych Klientów.

Tworzymy środowisko pracy, w którym najważniejsze są 4 wartości: #zespół, #pasja, #wiedza, #rezultaty.

Szukamy do naszego zespołu osób, które razem z nami będą częścią transformacji energetycznej w Polsce.