Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Miejsce zatrudnienia
Micigózd (powiat kielecki), Świętokrzyskie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • planowanie i realizacja bieżącego utrzymania ruchu, przeglądów oraz remontów w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz sprawności technicznej parku maszynowego
  • kierowanie działem utrzymania ruchu – budowanie, rozwój zespołu, a także efektywne zarządzanie podległym zespołem (komunikacja, delegowanie) abyśmy mogli osiągać jeszcze więcej
  • proponowanie rozwiązań mających na celu podniesienie efektywności produkcji, dzięki czemu będziemy jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał naszych zasobów
  • nadzór nad dokumentacją techniczną, nadzór nad zaopatrzeniem i kosztami w obszarze UR, by zapewnić spójność działań
  • wsparcie w procesach inwestycyjnych (park maszynowy, infrastruktura techniczna)
Wymagania (mile widziane)
  • prawo jazdy kat. B
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzanie lub nadzoru w utrzymaniu ruchu
  • dyspozycyjność oraz otwartość na zmiany
  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie z doświadczeniem analogicznym do stanowiska
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dając Ci pewność i stabilność finansową
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym, co pozwoli Ci stale się rozwijać
  • pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się organizacji przyjaznej atmosferze w pracy, gdzie Twoje pomysły i inicjatywa są cenione i mile widziane
  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie Twoje wysiłki będą miały realny wpływ na sukces

MB Recycling to lider w branży przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEE), oświetlenia oraz baterii. Posiadamy sześć nowoczesnych zakładów w całej Polsce oraz filię na Ukrainie. Inwestujemy w najnowsze technologie, co sprawia, że nasze miejsca pracy są wyjątkowo dynamiczne i innowacyjne.

MB Recycling wraz z partnerami tworzy ogólnopolski system zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego „Elektryczne Śmieci”, które obejmuje swoim zasięgiem miasta w całej Polsce i stale się rozwija. Coraz więcej mieszkańców miast korzysta na co dzień z czerwonych pojemników na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, a także z innych możliwości pozbywania się zużytych urządzeń elektrycznych.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj