SERIS KONSALNET HOLDING S.A.

Kierownik zmiany

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Ochrona
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie dokumentacji z przebiegu zmiany
  • Sporządzanie grafików
  • Bieżący kontakt z klientem
  • Organizacja pracy i nadzór podległego zespołu
Wymagania (mile widziane)
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku brygadzista/kierownik zmiany
  • Umiejetność organizowania własnej pracy
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność od zaraz
  • Praca w systemie zmianowym 24h/48h lub wg ustalonego grafiku
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • Szkolenie
  • Umowa zlecenie na okres próbny (3 miesiące), następnie umowa o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prywatna opieka medyczna
  • Terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca
  • elastyczny czas pracy
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Stawka 25zł/h netto
  • Pełne umundurowanie spełniające wymogi BHP
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
Firma Seris Konsalnet prowadzi rekrutacje na stanowisko Kierownik zmiany na terenie Gdańskiej stoczni Remontowej. Realizujemy usługę asekuracji (nadzór i kontrola innych firm pod względem BHP i innych procedur obiektowych).

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj