AmRest

Kierownik Zmiany Restauracji Pizza Hut Opole Solaris

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
5 200,00 - 6 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Opole, Opolskie, Polska
Kategorie:
Gastronomia
Inne:
Część etatu
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Będziesz prowadzić zmiany i wspierać pracowników w wykonaniu codziennych obowiązków.
  • Będziesz rozwijać swoje umiejętności i znajomość biznesu w globalnej firmie o globalnych możliwościach – na okrągło!
  • Będziesz odpowiadać za osiąganie wyników oraz analizę wybranych kategorii kosztowych.
  • Będziesz budować pozytywne relacje z Gośćmi i dbać o najwyższy poziom satysfakcji.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i obsłudze Klienta.
  • Elastyczność i otwartość na zmiany.
  • Pozytywna energia i entuzjazm w działaniu.
  • Apetyt na naukę i rozwój. Będziemy Cię wspierać! Rośnij – niczym nasze ciasto.
  • Zniżka BonAmPetit do kawiarni Starbucks, restauracji KFC, Burger King i Pizza Hut
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Inspirujące szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!
  • inicjatywy dobroczynne
  • Elastyczny grafik pracy dopasowany do Ciebie
  • Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji i jasne zasady współpracy
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • wewnętrzne szkolenia
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju na okrągło dzięki wygodnej dla Ciebie ścieżce kariery
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • system premiowy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Radosne chwile to podstawa w Pizza Hut, znanej na całym świecie z pysznej pizzy i innych kultowych produktów. AmRest jest pionierem rozwoju tej marki od 1992 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą restaurację w Polsce - na wrocławskim Rynku. Dziś, wraz z ponad 90 partnerami franczyzowymi, prowadzimy Pizza Hut w dziewięciu krajach Europy, serwując ponad 40 milionów pizz rocznie w prawie 500 restauracjach. Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń w naszych restauracjach oraz doskonałych usług na wynos i z dostawą. Nasza bezproblemowa, sterowana cyfrowo usługa dostawy dostarcza wysokiej jakości produkty bezpośrednio do Twojego domu. Słynne menu Pizza Hut obejmuje pizzę opartą na kultowym cieście PAN - puszystym w środku, chrupiącym na zewnątrz, a także cienkim i chrupiącym cieście w stylu San Francisco.

W Pizza Hut wszystko kręci się wokół pizzy, a to za sprawą pozytywnej energii dookoła. Czerpiemy radość z dzielenia się tym, co najlepsze i odkrywania talentów, jakie rozwijają się pod naszym dachem.

Jeśli jesteś osobą otwartą, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz rozwijać się z nami na okrągło – zapraszamy. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, nabędziesz nową wiedzę i umiejętności. Poznasz przepis na udaną karierę i jeśli tylko zechcesz po niego sięgnąć- otrzymasz od nas wszystko czego potrzebujesz.