Grupa Media Expert

Kontroler Jakości AQL

Miejsce zatrudnienia
ul. Jędrzejowska, Łódź, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja stacjonarna
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

 Kontrolera Jakości / Dział Kontroli Wewnętrznej

Lokalizacja: Jędrzejowska 45A

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są :) A jeśli nie, to poznasz nowych!

Twoje zadania:

kontrola jakościowa wskazanych partii towarów
prowadzenie audytów logistycznych
prowadzenie audytów procesu
tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w Excel
raportowanie oraz utrzymywanie wskaźników KPI

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Wymagania (oczekiwane)

wykształcenie średnie
dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excel
samodzielności oraz dokładności w wykonywaniu zadań
analitycznego myślenia

Korzyści dla kandydata

umowę o pracę bezpośrednio z Media Expert
jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)
program poleceń pracowniczych
opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy
stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)
bezpłatną kawę i herbatę z automatu
kartę MultiSport z dofinansowaniem
prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem
Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
możliwość awansu
pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”
szkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowych
strefę relaksu

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj