Silva Sp. z o.o.

Kontroler Przyjęcia Surowca

ul. Fabryczna 16, Dobroszyce (powiat oleśnicki), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Sporządzanie dokumentacji: PZ, WZ oraz sprawozdań ze stanu zapasów drewna,
  • Dbanie o porządek na podległym terenie.
  • Pomiar i przyjęcie surowca drzewnego pod względem ilości i jakości,
  • Udział w inwentaryzacjach surowca drzewnego,
  • Nadzór nad odpowiednim składowaniem surowca oraz pracą maszyn na placu,
  • Reklamacja oraz wyjaśnianie niezgodności w dostawach surowca drzewnego,
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kontrola jakości / stanów magazynowych / surowca itp.),
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra obsługa komputera,
  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w biurze oraz w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziana: branża drzewna lub pokrewna),
Korzyści dla kandydata
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Program poleceń pracowniczych,
Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj