24.07.2024

Koordynator ds. Promocji

TELEWIZJA PULS Sp. z o.o.

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
B2B:
Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie
  • Wymagane
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna

Opis

  • wsparcie w realizacji kolejnych działań w ramach akcji specjalnych Telewizji Puls (#ZnamTeNumery, #DzielnicaBEZstrachu);
  • przygotowywanie koncepcji działań niestandardowych w ramach mediów offline i online, w tym we współpracy z influencerami i innymi liderami opinii;
  • bieżący kontakt z domem mediowym w sprawie realizowanych kampanii;
  • wsparcie w przygotowywaniu konferencji ramówkowych i innych spotkań z partnerami Telewizji Puls i dziennikarzami;
  • codzienna współpraca z podzespołami ds. PR i digital dotycząca realizowanych działań komunikacyjnych;
  • działania content marketingowe;
  • przygotowywanie rozliczeń dotyczących wydatków promocyjnych przy wsparciu Managera ds. promocji;
  • wsparcie w bieżących zadaniach Managera ds. promocji.
  • współtworzenie planów i strategii promocyjnych dotyczących programów emitowanych w TV Puls i Puls 2 (seriale, filmy, wydarzenia rozrywkowe) przy wsparciu managera ds. promocji;

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu/pokrewnym w branży medialnej/agencji marketingowej/domu mediowym (minimum 3 lata);
  • wysokie kompetencje komunikacyjne, otwartość, elastyczność, kreatywność, znajomość aktualnych trendów marketingowych.
  • znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2);

Benefity

  • Bezpłatne miejsca parkingowe tuż przy budynku Stacji
  • siłownia w biurze
  • parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • Dofinansowanie karty sportowej i opiekę medyczną
  • paczki świąteczne
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • A poza tym: szkolenia, lekcje angielskiego, wyjazdy i spotkania integracyjne
  • Pracę w uzgodnionej formie (umowa o pracę lub B2B), w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Bezpłatne zajęcia sportowe w siedzibie firmy
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej