Lumon Polska Sp. z o.o.

Koordynator ds. sprzedaży

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Racławicka 99, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowanie zestawień i raportów
  • Wsparcie i koordynacja firm dystrybucyjnych (Resellers) na terenie całej Polski
  • Codzienne wsparcie biurowe dla wszystkich Project Managerów działających w Polsce
  • Aktywne wspieranie działu sprzedaży w promowaniu i sprzedaży szklanych fasad oraz bezramowych przeszkleń balkonów Lumon dla nowego budownictwa mieszkaniowego
  • Realizacja procesów wsparcia sprzedaży
  • Utrzymanie efektywnej komunikacji między zespołami
  • Przygotowywanie wycen i analiza dokumentacji projektowych
  • Obsługa zgłoszeń od klientów
  • Tworzenie specyfikacji technicznych i planów w oparciu o wymagania projektów
Wymagania (mile widziane)
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do pracy
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i skoncentrowanie na celach
  • Bardzo dobra znajomość środowiska AutoCad
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu Microsoft 365
  • Wykształcenie techniczne, budowlane
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym) lub umowę B2B
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Międzynarodową i swobodną atmosferę pracy
  • paczki świąteczne
  • spotkania integracyjne
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • brak dress code’u
  • Możliwość dynamicznego rozwoju
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon,itd.)
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wysokie, stałe wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna

Lumon to międzynarodowa grupa firm od ponad 40 lat specjalizująca się w produkcji, dystrybucji i montażu fasad balkonowych i tarasowych. Jako lider na rynku przeszkleń balkonowych, Lumon jest zaangażowany w tworzenie trwałych i przede wszystkim przyjaznych dla użytkownika produktów. Siedziba firmy znajduje się w Finlandii z dziewięcioma filiami w Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Polsce i Kanadzie oraz eksportem do ponad 20 krajów.

Od ponad 10 lat odnosimy sukcesy w branży budownictwa mieszkaniowego w Polsce. W ostatnich latach stale wzrasta zapotrzebowanie na fasady szklane jako ochronę przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi, które jednocześnie służą jako izolacja termiczna, pozwalająca na oszczędności energii, a także akustyczna.

Naczelnym dążeniem firmy Lumon jest wspólne osiąganie celów. Naszą misję tworzenia lepszych domów realizujemy już od kilkudziesięciu lat. W tym czasie nie tylko ulepszyliśmy domy, ale także zbudowaliśmy lepsze życie i lepszy świat w ponad 20 krajach.

Nasze rozwiązania w zakresie systemów przeszkleń przekształcają konstrukcje zewnętrzne w zrównoważone, inspirujące i wszechstronne przestrzenie oferujące więcej miejsca do życia.

W firmie Lumon dbamy o cały łańcuch dostaw od sprzedaży, przez montaż, po produkcję. Dotrzymywanie obietnic składanych klientom to nasz najwyższy priorytet, podobnie jak udzielanie stałego wsparcia, także po zakończeniu prac montażowych.

Pracownicy firmy Lumon ulepszają środowisko pracy, czyniąc je atrakcyjniejszym i zapewniając wsparcie. Środowisko, w którym rozwój nigdy się nie kończy. Rozumiemy, że popełnianie błędów jest częścią rozwoju oraz że najlepiej naprawiać je razem.

Firma Lumon skupia ponad 1500 pracowników. Wierzymy, że najlepsze rezultaty osiąga się poprzez wspólną naukę. Czy chciałbyś być częścią zespołu międzynarodowego fińskiego pioniera w swojej branży z szerokim doświadczeniem na rynku i znajdującego się obecnie w procesie prężnej ekspansji?

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj