POLSKA GRUPA BIOGAZOWA S.A.

Koordynator ds. Zakupów Surowców

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Koordynowanie łańcucha dostaw i nadzór nad magazynowaniem substratów
  • Przygotowywanie na potrzeby działu cyklicznych analiz i zestawień
  • Negocjowanie warunków handlowych, przygotowywanie umów i koordynacja realizacji kontraktów z obszaru substratów, w tym celowych surowców rolnych, produktów ubocznych oraz odpadów z przetwórstwa rolno-spożywczego
  • Prowadzenie i utrzymanie bieżących kontraktów
  • Monitorowanie i analiza rynku w celu pozyskania nowych producentów i dostawców substratów zgodnych z definicją biogazu rolniczego
  • Przygotowywanie i nadzór nad obiegiem niezbędnej dokumentacji towarzyszącej realizowanym dostawą
  • Tworzenie i aktualizacja bazy danych obecnych i potencjalnych kontrahentów oraz dostawców substratów w podległym regionie
  • Przygotowywanie planów budżetowych i ich realizacja
  • Pozyskiwanie substratów do produkcji biogazu dla wszystkich biogazowni z podległego regionu.
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość technik negocjacji
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, kontrahentami
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Praktyczna znajomość procesu zakupu i sprzedaży
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Wykształcenie min. średnie
  • Preferowane doświadczenie i wiedza z zakresu rolnictwa oraz obrotu produktami, a także odpadami na rynku rolno spożywczym
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie w zakresie handlu, rolnictwa i odpadów
Korzyści dla kandydata
  • Program emerytalny PPE
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Zajęcia jogi
  • Możliwość poznania innowacyjnych i efektywnych technologii wytwarzania biogazu
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Owocowe poniedziałki
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Premiowany program poleceń pracowniczych
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie nauki języków
  • Kurs języka angielskiego

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni oraz farm fotowoltaicznych z 17-letnim doświadczeniem. Obecnie posiadamy 18 biogazowni i 4 farmy fotowoltaiczne na terenie Polski. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Posiadamy szeroką wiedzę w obszarze inwestycji proekologicznych. W miesiącu lutym 2023 r. zostaliśmy przejęci przez koncern TotalEnergies. Przyszłość naszej firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu i biometanu w Polsce i na świecie. W najbliższym czasie planujemy realizację 23 projektów inwestycyjnych. Stanowimy doświadczony zespół liczący 130 osób.

Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj