03.07.2024

Koordynator magazynu

GRUPA MARAT

Umowa o pracę:
Wynagrodzenie do ustalenia
Lokalizacja: Jarocin (powiat jarociński), Wielkopolskie
  • Niewymagane
  • Praca fizyczna
  • Pełen etat
  • Praca stacjonarna
  • Rekrutacja stacjonarna

Opis

Zadania:

1. Generowanie dokumentów magazynowych
2. Kompletacja zamówień
3. Przyjmowanie dostaw
4. Pakowanie i wysyłka towarów

Wymagania

1. Organizowanie i nadzorowanie pracy magazynu oraz podległego zespołu
2. Nadzór nad procesami magazynowymi (przyjęcia, wydania)
3. Nadzór nad terminowością kompletacji towaru dla klientów
4. Obsługa systemów magazynowych
5. Współpraca z innymi działami we firmie
6. Dokładność i zaangażowanie

Mile widziane

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku
2. Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Benefity

1. Stabilna praca w renomowanej firmie o bogatych tradycjach
2. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
3. Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
4. Karta Multisport (dofinansowanie)
5. Benefit owocowo-warzywny
6. Podstawowa opieka medyczna

Opis firmy