Atalian Poland Sp. z o.o.

Koordynator obiektów w woj. pomorskim i kujawsko-pom.​

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Gdańsk, Pomorskie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzątanie
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie wynagrodzeń dla działu ZL,
  • Opracowywanie i modyfikowanie grafików, podział obowiązków,
  • Odpowiedzialność za wdrożenie wszelkich procedur i procesów zgodnie z kontraktem, niezbędnych do realizacji usług na określonym w SLA poziomie,
  • Szkolenie stanowiskowe pracowników,
  • Bieżąca komunikacja z klientami.
  • Przygotowywanie zamówień materiałowo-sprzętowych,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Nadzorowanie usług utrzymania czystości obiektów oraz opieka nad terenami zewnętrznymi, zlokalizowanymi na terenie woj. pomorskiego i kuj.-pom.
  • Raportowanie wypracowywanych godzin,
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami powyżej 20 osób
  • Doświadczenie w branży cleaningu na obiektach biurowych– warunek konieczny
  • Umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Doświadczenie w budżetowaniu oraz optymalizacji kosztów
  • Otwartość w kontaktach z klientem
  • Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat.B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód
  • Możliwość rozwoju i szkoleń zawodowych
  • ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej
ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych oraz cateringu. Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom komfortu prowadzenia własnego biznesu.