Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

Koordynator prac budowlanych

Miejsce zatrudnienia
Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola i sprawdzanie poprawności wykonanych prac poprzez porównanie ich z dokumentacją projektową
  • W konicznych przepadkach uczestnictwo w odbiorach nadzór nad usunięciem ewentualnych stwierdzonych wad i usterek
  • Kontrola terminów w harmonogramie budów
  • Kontrola nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej oraz przygotowaniem dokumentów dotyczących zakończenia budowy i przekazaniem ich do uprawnionych organów administracji państwowej i samorządowej
  • Kontrola ewentualnych zmian projektowych
  • Analiza projektu wykonawczego, warunków pozwolenia na budowę oraz umowy o wykonanie robót budowlano-montażowych
  • Planowanie, kontrola i ocena sposobu wykonania i postępu robót realizowanych przez zespół Podwykonawców
  • Czuwanie nad terminowym wykonywaniem prac
  • Planowanie i kierowanie realizacją zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Organizacja i zarządzanie procesem budowy obiektów radiowych z poziomu Wykonawcy Głównego.
Wymagania (mile widziane)
  • Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
  • Umiejętność: samodzielnej pracy, dobrej organizacji pracy własnej i współpracowników, rozwiązywania problemów
  • Opanowanie, rozwaga, rzetelność, łatwość przechodzenia z jednej czynności do drugiej, obowiązkowość
  • Znajomość pakietu MS Office i aplikacje wspomagające organizację i planowanie działań
  • Wykształcenie kierunkowe - inżynieria lądowa
  • Stanowczość w podejmowaniu trudnych decyzji
  • Zdolność do podejmowania trafnych i szybkich decyzji
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Uzdolnienia techniczne
  • Zdolność koncentracji uwagi i podzielność uwagi
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • Kulturę pracy w zgranym, kreatywnym i szanującym się nawzajem zespole
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pracę w jednej z naszych lokalizacji tj.: Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Kielce
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań w tym m.in. samochód służbowy
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • program emerytalny
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • napoje
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. Spółka usługowo-serwisowa z Grupy NOKIA, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej oraz radiowej infrastruktury telekomunikacyjnej na terenie całego kraju.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj